Укртелеком вирішив підвищити тарифи на зв'язок з 1 червня

30 травня 2018, 16:38

Компанія Укртелеком з 1 червня 2018 року на 8,2-11,2% (на 6 грн з ПДВ) підвищує вартість тарифних планів Домашній Базовий (до 79 грн в містах і 74 грн в селах), Загальний базовий (до 63,48 грн в містах і 59,47 грн в селах) і Домашній Безлімітний (до 74 грн в містах і 69 грн в селах).

Про це повідомили у прес-службі компанії, передає Інтерфакс-Україна.

"Укртелеком підвищує вартість тарифних планів на послуги фіксованого телефонного зв'язку, в які входять пакетні послуги - хвилини на спілкування всередині країни, з абонентами мобільних операторів. Це не стосується абонплати, яка регулюється державою", - йдеться у повідомленні.

Відео дня

При цьому місцеві розмови в цих тарифних планах не тарифікуються, тобто абонент може без обмежень спілкуватися в межах одного міста/району.

Також наголошується, що в Укртелекому є лінійка тарифних планів, що включають тільки абонплату і відповідних граничних тарифів на загальнодоступні телекомунікаційні послуги, встановленим НКРЗІ. Вартість цих тарифних планів не змінюється, підкреслили в компанії.

Причиною збільшення називають підвищення тарифів на матеріальні ресурси (паливо, електроенергія).


Укртелеком - монополіст на українському ринку фіксованого зв'язку. Також компанія є найбільшим в країні інтернет-провайдером.


Нагадаємо, що у січні Укртелеком вирішив підвищити ціни на зв'язок.

Крім того, з 1 травня 2018 року компанія підвищила абонентську плату за дротове радіо на 30% - до 27 грн/місяць для фізосіб-абонентів.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X