Укртелеком відключив одного з провайдерів за борги

31 жовтня 2018, 09:17

Найбільший оператор фіксованого зв'язку і інтернет-доступу Укртелеком відключив послугу кабельної каналізації електрозв'язку київському провайдеру Телесистеми України (ТМ PeopleNet) через борги за цією послугою на суму 1,4 млн грн.

Про це повідомив директор з корпоративних комунікацій Укртелекому Михайло Шуранов в коментарі liga.net.

"Телесистеми України протягом тривалого часу мають значну заборгованість перед Укртелекомом за послуги технологічної оренди кабельної каналізації електрозв'язку - 1,4 млн грн. Ця заборгованість і небажання керівництва компанії обговорювати шляхи її погашення привели до відключення мережевого кабелю боржника", - зазначив він.

Відео дня

Укртелеком готовий відновити послуги одразу після погашення накопиченого боргу.

У той же час, компанія Телесистеми України, вважає, що Укртелеком навмисно пошкодив магістральний кабель і хоче "ще більше монополізувати ринок".

"Технічні фахівці вже працюють над усуненням аварії. Найближчим часом послуги повинні бути відновлені", - наголошують Телесистеми.

В Укртелекомі дуже обурені такими заявами Телесистем і вважають їх наклепом.

"За фактом готуємо два судових позови: за боргом у нормальному порядку і з розповсюдження недостовірної інформації як реакцію на такі наклепницькі дії", - заявив Шуранов.

В Укртелекомі сумніваються, що Телесистеми зможуть відновити надання послуг якимось обхідним шляхом.

Зазначимо, що в жовтні Банк Січ Олега Баланди і Валерія Задорожного через суд домоглися арешту рухомого майна (телеком-обладнання) і банківських рахунків київського телеком-провайдера Телесистеми України на суму боргу.


Телесистеми України - оператор зв'язку, що надає повний комплекс телекомунікаційних і мультимедійних послуг з 1996 року. Бенефіціарними власниками компанії є фізособи Віктор та Ірина Жолінскі і Олег Шкула, 2,5% акцій компанії також належать Укртелекому.

Показати ще новини
Радіо NV
X