Укртелеком поскаржився на роботу з найбільшим у світі оператором віртуального зв'язку

25 квітня 2018, 10:48

Укртелеком незадоволений результатами співпраці з одним з найбільших у світі віртуальних операторів LycaMobile.

Про це повідомив генеральний директор оператора Юрій Курмаз, передає агентство Інтерфакс-Україна.

"Що стосується нашої співпраці з LycaMobile: ми не задоволені результатами цієї співпраці за минулий рік. Наші контрактні відносини з LycaMobile мають трирічний період. Безумовно, ми маємо намір продовжувати нашу спільну діяльність", - сказав він.

Відео дня

Курмаз зазначив, що спільна діяльність із LycaMobile надалі буде більш уважно аналізуватися з тим, щоб, можливо, здійснити в ній якісь коригування для поліпшення результату.

Він пояснив, що LycaMobile не вдалося досягти прогнозованого результату у 1 млн абонентів.


LycaMobile (Великобританія) - це повноцінний віртуальний оператор з усіма необхідними IT-системами для надання телеком-послуг. Бізнес таких компаній полягає в тому, що вони орендують у мобільних операторів інфраструктуру і продають на її базі сервіси для кінцевих клієнтів (наприклад, на таких умовах Lyca вже більше п'яти років співпрацює з британським O2).

Компанія працює в 22 країнах і обслуговує більш ніж 15 млн абонентів. Lyca Group крім телеком-бізнесу розвиває також такі напрями, як банківський бізнес і туристичні послуги (Lyca Fly).


У липні 2017 року Lycamobile запустив в Україні перший тарифний план All in One. А в грудні компанія знизила вартість національних тарифних планів в Україні.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X