Укртелеком почав роботи з блокування заборонених російських сайтів

16 травня 2017, 14:52
Компанія Укртелеком почала роботи з виконання вимог законодавства про заборону надання послуг доступу до російських сайтів, що потрапили під санкції

Про це НВ Бізнес повідомив директор з корпоративних комунікацій Укртелекому Михайло Шуранов.

"Укртелеком виконує вимоги Указу Президента України №133/2017 щодо заборони надання послуг доступу до переліку веб-ресурсів, які деталізовано у тексті указу. Процес доволі складний і вимагає певного часу, враховуючи значну кількість ресурсів. Роботи вже розпочато", - сказав він.

Відео дня

При цьому він зазначив, що роботи по виконанню вимог про заборону надання послуг доступу до російських сайтів, що потрапили під санкції будуть проводитися поетапно, і, за попередньою оцінкою фахівців, будуть тривати від декількох діб до тижня.


Інтернет-асоціація України (Інау) заявила про неможливість блокування провайдерами потрапили під санкції російських сайтів.

Нагадаємо, що президент України Петро Порошенко ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони України (РНБО) Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій).

У списку санкцій 1228 фізичних осіб і 468 юридичних осіб.

Санкції передбачають блокування доступу до сервісів Яндекс, 1С, Софтлайн Груп, Корпорації Парус і ще ряду інших російських IT-компаній.

Також санкції торкнулися соціальних мереж ВКонтакте і Однокласники, а також сервісів Mail.ru.


Показати ще новини
Радіо NV
X