Укртелеком почав переносити “домашні” номери на мобільний зв’язок

14 серпня 2018, 14:09

Укртелеком запустив пілотний проект з відновлення фіксованої телефонії за допомогою мобільної мережі.

Про це повідомили у прес-службі компанії.

Укртелеком розпочав відновлювати фіксовану телефонію у м. Жовті Води (Дніпропетровська обл.), оскільки це одне з міст, яке найбільше постраждало від крадіжок телекомунікаційного кабелю.

Відео дня

Для пілотного проекту використовуються мережі фіксованого зв’язку Укртелекому та мобільного оператора ТриМоб.

Так, в абонентів зберігається їх номер телефону, порядок набору інших номерів, їм доступні на вибір низка тарифних планів на фіксовану телефонію – абонент отримує дзвінки і дзвонить зі свого міського номера, користуючись тарифами міської телефонії.

“Єдине, що змінюється – це стаціонарний телефонний апарат, в якому буде сім-картка оператора ТриМоб. Новий апарат надається в оренду за 1 грн/міс. за угодою як фізичним, так і юридичним абонентам”, - повідомили в Укртелекомі.

Крім того, пілотний проект невдовзі повинні запустити у ще двох населених пунктах: Марганець і Синельникове. Якщо проект буде успішним, його запустять також в інших регіонах України.

Раніше Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації дозволила Укртелекому запустити цей проект.


Укртелеком - монополіст на українському ринку фіксованого зв'язку. Також компанія є найбільшим в країні інтернет-провайдером. У 2017 році Укртелеком, згідно неаудійованими даними, в порівнянні з 2016 роком збільшив прибуток на 44,3%, або на 266 млн грн - до 867 млн грн.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X