Укртелеком підняв ціни на зв'язок

2 жовтня 2017, 12:24
Компанія Укртелеком з 1 жовтня ввела в дію нові тарифи на фіксований телефонний зв'язок

Про це повідомляє прес-служба компанії, передає liga.net.

Зокрема, змінилася вартість пакетних хвилин, в які включені дзвінки на міжмісто, на SIP-телефонію і мобільні телефони. Так, для тарифних планів Домашній Базовий, Домашній Мінімальний і Загальний Базовий плата підвищиться на 5,5 грн (з ПДВ), для користувачів Домашнього Безлімітного - на 9 грн (з ПДВ).

Відео дня

Зазначається, що вартість тарифних планів, що включають тільки абонплату і відповідних граничних тарифів, встановленим Нацкомісією з питань регулювання зв'язку та інформації, не зміниться.

Нагадаємо, в травні Укртелеком почав роботи по виконанню вимог законодавства про заборону надання послуг доступу до російських сайтів, що потрапили під санкції.


Укртелеком - українська телекомунікаційна компанія, найбільший в країні оператор фіксованого зв'язку.

Компанія надає послуги фіксованого зв'язку, передачі даних, доступу в інтернет.

Компанія була включена до переліку підприємств, які мали приватизуватися в 2007 році. Однак приватизація була відкладена. До 2011 року найбільшим акціонером була держава.

Однак, у березні 2011 року був підписаний договір купівлі-продажу і 92,86% акцій перейшли української компанії ESU. Ціна продажу Укртелекому склала 10,5 млрд грн.

3 червня 2013 року групи СКМ і EPIC підписали договір купівлі-продажу 100% акцій компанії UA Telecominvest Limited (Кіпр), якій належать 100% ТОВ ESU (Україна), яке в свою чергу володіє 92,7% акцій компнії Укртелеком. Сума і подробиці угоди не розголошується.

Показати ще новини
Радіо NV
X