Укртелеком дозволить перенести "домашні" номери на мобільний зв’язок

20 липня 2018, 16:18
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації (НКРЗІ) дозволила Укртелекому запустити пілотний проект з відновлення фіксованої телефонії за допомогою мобільного зв’язку.

Про це повідомили у прес-службі компанії.

Відзначається, що рішення НКРЗІ допоможе Укртелекому пришвидшити відновлення фіксованої телефонії у регіонах з великою кількістю крадіжок мідного кабелю.

Відео дня

“НКРЗІ, як виняток, підтримує проведення експерименту для напрацювання практики та досвіду застосування конвергентних рішень взаємодії мереж рухомого (мобільного) та фіксованого зв’язку за умови дотримання законодавства України у частині захисту прав та інтересів споживачів телекомунікаційних рішень”, – йдеться у повідомленні.

Перехід буде здійснено за допомогою оператора ТриМоб. Так, в абонентів зберігається їх номер телефону, доступ до екстрених служб, порядок набору інших номерів, їм доступні на вибір низка тарифних планів на фіксовану телефонію.

“Єдине, що змінюється – це телефонний апарат. Телефон нового зразка можна придбати або взяти в оренду за 1 грн/міс. Така пропозиція доступна як фізичним, так і юридичним особам”, - відзначають в компанії.

Проект розпочнеться у серпні 2018 року і триватиме 3 місяці. У разі позитивних результатів оператор зможе реалізовувати конвергентні рішення і в інших регіонах, де мешканців необхідно забезпечити загальнодоступними телекомпослугами.


Укртелеком - монополіст на українському ринку фіксованого зв'язку. Також компанія є найбільшим в країні інтернет-провайдером. У 2017 році Укртелеком, згідно неаудійованими даними, в порівнянні з 2016 роком збільшив прибуток на 44,3%, або на 266 млн грн - до 867 млн грн.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X