Укртелеком допоможе українському бізнесу з орендою серверів в Євросоюзі

13 жовтня 2016, 15:01
Укртелеком домовився з латвійським телеком-оператором Lattelecom про початок співпраці, передає Інтерфакс-Україна.

Наголошується, що співпраця стосуватиметься надання українським компаніям можливості оренди віртуальних серверів або "хмарного" дата-центру Lattelecom, що знаходиться на території Європейського Союзу в Ризі

Відео дня

"Lattelecom працює на українському ринку вже кілька років, пропонуючи впровадження та розміщення ІТ-інфраструктури у центр обробки даних, який сертифікований по стандарту TIER III і з'єднаний з Україною через безпечні і зарезервовані канали передачі даних з затримкою не більше 23 мілісекунди", - сказав голова правління і виконавчий директор Lattelecom Юріс Гулбіс під час підписання угоди в Києві.

У свою чергу директор Укртелекому Юрій Курмаз повідомив, що послуги будуть надаватися під брендом української компанії, а розрахунок здійснюватиметься у національній валюті. Він додав, що підключитися до нової послуги клієнти зможуть вже в листопаді, визначивши з експертами Укртелекому правильну конфігурацію послуги, виходячи з потреб конкретного бізнесу.

Укртелеком - найбільший оператор фіксованого зв'язку в Україні. Кінцевим власником компанії є група СКМ бізнесмена Ріната Ахметова.

Lattelecom – найбільший оператор телекомунікаційних послуг та інтегратор в країнах Балтії. Заснований у 1994 році, Lattelecom пропонує такі ІТ-послуги як цифровий зв'язок, телекомунікації, проектує і будує мережі та центри обробки даних.

Показати ще новини
Радіо NV
X