Укртелеком Ахметова не буде платити дивіденди за підсумками 2018 року

19 квітня 2019, 15:22

Акціонери вирішили направити отриманий прибуток Укртелекому на покриття збитків компанії за минулі роки

Акціонери компанії Укртелеком вирішили направити отриманий в 2018 році прибуток в розмірі 474 млн грн на покриття збитків підприємства за минулі роки. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Відео дня

Як заявив директор з корпоративних комунікацій Укртелекому Михайло Шуранов, на зборах акціонерів компанії 18 квітня 2019 року було затверджено річний звіт Укртелекому за 2018 рік, при цьому отриманий прибуток було вирішено направити на покриття збитків компанії за минулі роки.

Крім цього, акціонери компанії обрали склад наглядової ради Укртелекому в кількості шести чоловік. До оновленого наглядову раду були переобрані його глава Леонід Нетудихата та члени наглядової ради Олександр Баринов, Сергій Муковніна і Людмила Павленко.

У наглядову раду також увійшли два нових члени - незалежні директори компанії Олена Іванова та Яна Щербинська.

Укртелеком завершив 2018 рік з чистим прибутком 474 млн грн, що на 45,1% менше, ніж за підсумками 2017 року. Виручка оператора за минулий рік скоротилася на 2,3% - до 6,45 млрд грн.

Укртелеком - найбільший оператор фіксованого зв'язку в Україні. Є єдиним засновником та учасником ТОВ ТриМоб - мобільного оператора стандарту 3G/UMTS. Мажоритарним власником Укртелекому є холдинг СКМ Ріната Ахметова.

Раніше повідомлялося, що Ахметов виграв суд у держави і залишив собі Укртелеком.

Також повідомлялося, що Перший український міжнародний банк, що також належить Ринату Ахметову, не планує виплачувати дівіденди акціонерам за 2018 рік.

Показати ще новини
Радіо NV
X