Укрспирту визначили кандидатів у керівники

27 листопада 2017, 14:13
Державному Укрспирту відібрали чотирьох головних претендентів на конкурсі на посаду директора підприємства

Рішення ухвалила комісія за результатами відбору претендентів, який тривав з 2 по 22 листопада, повідомляє Міністерство економічного розвитку і торгівлі (МЕРТ).

"Після заслуховування конкурсних пропозицій та проведення співбесіди з учасниками конкурсного відбору, за результатами оцінки та обговорення комісія вирішила подати до Комітету з призначенням керівників особливо важливих для економіки підприємств чотири кандидатури", - йдеться в повідомленні МЕРТ.

Відео дня

Всього на конкурс подавалися 15 кандидатів. Даних про переможців МЕРТ не розкриває.

Водночас, за даними агенції Інтерфакс-Україна, серед головних претендентів - Юрій Лучечко (тимчасовий виконувач обов'язків директора Укрспирту), Максим Чухен, Вадим Голиш, Генріх Мікаелян.

Мікаелян в 2015 році був т.в.о гендиректора держконцерну Массандра, в 2016 році - в.о. заступник директора Укрспирту.

Раніше повідомлялося про те, що Фонд держмайна оголосив конкурс на незалежних членів наглядових рад трьох обленерго, а також Турбоатома, ОПЗ і Центренерго.


Загальна виробнича потужність Укрспирту - більше 30 млн дал на рік. Його роботу забезпечує 41 виробничий майданчик. Укрспирт знаходиться під управлінням Міністерства аграрної політики і продовольства. Готується приватизація підприємств.

Показати ще новини
Радіо НВ
X