За рік Укрспирт збільшив прибуток майже вдвічі

31 січня 2020, 17:55

Більшу частину прибутку компанія отримала в останні два місяці 2019 року.

Державний Укрспирт відзвітував про отримання близько 40,3 млн грн чистого прибутку за підсумками 2019 року, що майже вдвічі вище ніж отримані в 2018 році 21,6 млн грн, повідомляє прес-служба компанії.

Відео дня

Повідомляється, що більшу частину прибутку, 32 млн грн, підприємство отримало за останні два місяці року - листопад і грудень. В Укрспирті пов'язують 86% зростання прибутку в останні два місяці 2019 року зі зусиллями щодо детінізації ринку спирту.

«Для модернізації галузі цього недостатньо. Щоб забезпечити її сталий розвиток, оснастити заводи новітніми технологіями і стати великим експортером спирту за кордон, області потрібен приватний капітал і вмотивований інвестор», - додав в.о. директора Укрспирту Сергій Блеськун.

Згідно з фінансовим планом, очікуваний прибуток компанії становила 24,3 млн грн. За підсумками 2019 року підприємство сплатило 463, 1 млн грн податків, а виробництво етилового спирту склало 6,06 млн декалітрів.

Нагадаємо, що Укрспирт не потрапив до списків на приватизацію через те, що закон про демонополізацію галузі був підписаний тільки на початку грудня 2019 року .

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X