Укрспирт збільшив чистий прибуток на 63%

27 жовтня 2020, 12:33

За останні тижні Фонд держмайна України приватизував три об'єкти Укрспирту майже на 160 млн грн.

За підсумками дев'яти місяців 2020 року Укрспирт збільшив чистий прибуток на 63,4%, заробивши за підсумками періоду 28,1 млн грн. Про це в Facebook повідомив керівник підприємства Сергій Блескун.

Відео дня

За словами Блескуна, за три квартали заводи Укрспирту справили 4,7 млн дал спирту, що на 19,56% більше, ніж роком раніше.

За вказаний період держпідприємство сплатило 424,2 млн грн податків, що на 31,2% більше, ніж в 2019 році.

«Найбільше зростання в порівнянні з торішнім показником спостерігається в сплаті держдивідендів (+36,7 млн грн), ПДВ (+26 млн грн) і акцизу (+18,38 млн грн) », - додав Блескун.

У той же час він зазначив, що через демонополізації спиртової галузі та зростання цін на сировину, в третьому кварталі темпи зростання прибутку зменшилися, а рентабельність - погіршилася.

«Ми маємо прекрасну тенденцію vs 2019, але темп в третьому кварталі зменшився. На це вплинули такі об'єктивні чинники як демонополізація 1 липня покупці можуть купувати спирт в інших державних заводів-виробників) і драматичне зростання цін на сировину - кукурудзу і пшеницю». - підкреслив Блескун.

Крім того, за словами Блескуна процес приватизації об'єктів держпідприємства триває. За останні два тижні ФДМУ приватизував 3 об'єкти ДП Укрспирт на загальну суму майже 160 млн грн.

Нагадаємо, що перший завод Укрспирт придбали акціонери Nemiroff за 55,083 млн грн. Незважаючи на відсутність конкурентів, компанія подала заявку, яка на 11% перевищувала стартову.

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X