Укрспирт вирішив запустити виробництво парфумерії та біопалива

13 лютого 2018, 08:29

Державне підприємство Укрспирт і Львівська обласна державна адміністрація підписали меморандум, який передбачає відновлення роботи спиртзаводів Львівщини та випуск нової продукції.

Про це повідомляє прес-служба держпідприємства.

Керівник Укрспирту Юрій Лучечко зазначив, що на сьогодні галузь харчового спирту перенасичена. Через це на підприємстві задумалися про виробництво українського біопалива - біоетанолу, біодизелю, сумішевих бензинів, а також спиртовмісних речовин і парфумерної продукції.

Відео дня

Він також додав, що зараз надлишкові потужності не можуть бути задіяні для виробництва харчового спирту, тому для основною метою є перепрофілювання цих підприємств, підвищення ринкової конкурентоспроможності.

Таким чином, на підприємстві Великого Любина планують випускати парфумерну продукцію. Підприємство у Воютичах модернізують, а в Сторонибабах перепрофілюють на виробництво біоетанолу. Біопаливо також будуть випускати на Лопатинському і Суходольському МПД.

"Під це підготували нормативну базу - відповідний законопроект вже пройшов обговорення в транспортному і паливному комітетах. Наступний крок - узгодження у Верховній Раді", - йдеться у повідомленні.

Зазначимо, що крім Львівщини такий меморандум був підписаний з ТернопільськоюОДА. Також в такому меморандумі зацікавлена ​​і Волинська область.

Нагадаємо, у квітні минулого року Укрспирт тимчасово зупинив виробництво.

Показати ще новини
Радіо NV
X