Укрспирт виходить на новий ринок в ЄС

8 липня 2016, 10:26
На початку липня держпідприємство Укрспирт домовилося про початок поставок своєї продукції до Угорщини, повідомляє Дело

Україна буде експортувати спирт етиловий ректифікований сорту "вищої очистки". Раніше Укрспирт відправив пробну партію до Угорщини.

"Це вже не перший досвід роботи з українським виробником, першу партію продукції ми отримали навесні цього року. Впевнений, що співпраця буде взаємовигідною", – коментує генеральний директор угорської компанії Gyor Distillery Габор Кароді.

Відео дня

Як повідомляє заступник директора Укрспирту Сергій Блескун, на українському ринку попит на спирт починає знижуватися.

"За останні роки ситуація склалася так, що основним ринком збуту для Укрспирт є Україна: більше 80% продажів припадає на вітчизняних виробників. Однак за даними незалежних експертів, на українському ринку горілки спостерігається тенденція падіння, пропорційно знижується і попит на спирт. Тому експортні ринки є альтернативою для нас", – зазначає Блескун.

Нагадаємо, що підприємство вже більше півроку перебуває без голови. Напередодні Номінаційний комітет з обрання керівника Укрспирту не зміг обрати нового очільника підприємства.


Державне підприємство Укрспирт – найбільший виробник спирту та спиртовмісної продукції в Україні. Його загальна виробнича потужність становить понад 36 мільйонів декалітрів на рік, а роботу забезпечує 41 виробничий майданчик.

Показати ще новини
Радіо NV
X