Укрспирт можуть приватизувати до кінця року - ФДМ

14 червня 2016, 11:32
Голова Фонду державного майна (ФДМ) Ігор Білоус заявив, що до кінця поточного року може відбутися приватизація державного підприємства спиртової та лікеро-горілчаної промисловості Укрспирт, передає Інтерфакс-Україна

"Ми будемо готові прийняти це підприємство до себе і організувати продаж всіх підприємств спиртово-горілчаної галузі, якщо пощастить, то до кінця цього року", – заявив Білоус.

Відео дня

Він додав, що спільний з Мінагропродом законопроект, який унормує процедуру роздержавлення держпідприємства, на фінальній стадії і готовий до подання прем'єр-міністру України.

Укрспирт спеціалізується на виробництві спирту та спиртовмісної продукції в Україні з загальної продуктивною потужністю в 31,3 млн дал продукції в рік. Його роботу забезпечує 41 виробнича майданчик.

За минулий рік чистий прибуток держпідприємства становить 16 млн грн проти чистого збитку проти понад 500 млн грн за 2014 рік.

Основним ринком збуту в 2015 році був внутрішній ринок. За кордон Укрспирт реалізував близько 150 тис. дал етилового спирту. Частка експорту становила 2% загальних продажів спирту.

Держпідприємство віднесено до сфери управління Міністерства аграрної політики і продовольства, яке ініціювала його внесення в список приватизації.

Як заявляв екс-міністр агарної політики і продовольства Олексія Павленка, вартість заводів Укрспирту оцінюється в $300 млн.

Нагадаємо, що в першому кварталі поточного року держпідприємство перевиконало план в 6 разів і отримало чистий прибуток 49,9 млн грн.

Показати ще новини
Радіо НВ
X