UKRSIBBANK почав дистанційно уточнювати персональні дані клієнтів

30 серпня 2018, 12:05
Новини компаній

UKRSIBBANK BNP Paribas Group почав дистанційно проводити уточнення даних клієнтів через систему інтернет бакінгу UKRSIB-online. Тепер клієнти банку можуть не відвідувати відділення банку для підтвердження даних. Досить увійти в систему онлайн-банкінгу і вона запропонує оновити дані, якщо це необхідно.

«Буквально минулого тижня НБУ розіслав банкам лист про можливість впровадження віддаленої ідентифікації для фізичних осіб, і ми вже запустили цю функцію в нашому UKRSIB online, - розповів заступник голови правління з питань роздрібного бізнесу UKRSIBBANK BNP Paribas Group Костянтин Лежнін. - За рік UKRSIB online отримав понад 400 000 користувачів, більшість з яких можуть оновити дані, не відвідуючи відділення. Пройти повторну ідентифікацію віддалено можуть практично всі клієнти банку, зареєструвавшись у системі. Для реєстрації в системі онлайн-банкігу також не потрібно відвідувати відділення. Тепер завдяки UKRSIB online легко не тільки відслідковувати власні фінанси і переказувати гроші між картами, але й просто економити такий цінний ресурс як час».

Відео дня

Згідно з роз'ясненням НБУ, процедури додаткового уточнення інформації можуть передбачати використання засобів електронної пошти (наприклад, заповнення електронного опитувальника), зокрема із застосуванням електронного цифрового підпису/електронного підпису, або телефонного зв'язку, Call-центру, інших дистанційних каналів зв'язку в межах технічних можливостей банку і клієнтів, і не передбачати особистої присутності клієнта в установі банку.

Банківська ліцензія НБУ №75 від 05.10.2011. Генеральна ліцензія НБУ №75-2 від 06.10.2016р. Всі види банківських послуг АТ «УКРСИББАНК» БНП Паріба Груп.
Подробиці за телефонами: 729 з мобільного або 0800505 800. Дзвінки в межах України безкоштовні

Показати ще новини
Радіо NV
X