Укрпошті почали шукати незалежних членів наглядової ради

25 червня 2018, 16:01

Кабінет міністрів 25 червня розпочав приймати заяви кандидатів на участь у конкурсному відборі на посаду незалежного члена наглядової ради державної Укрпошти.

Про це повідомила прес-служба компанії.

Умови конкурсу розміщені на сайті уряду. Результати відбору буде оприлюднено до 12 вересня поточного року.

"Розпочався черговий етап еволюції корпоративного управління головної пошти країни. Ми очікуємо на проведення прозорого та якісного відбору задля формування компетентної та ефективної наглядової ради Укрпошти", – заявив в.о. гендиректора компанії Ігор Смілянський.

Відео дня

Створення наглядової ради Укрпошти передбачає підбір п'яти незалежних професійних кандидатів з міжнародним досвідом роботи в логістиці, e-commerce та фінансах. Крім того, також до складу ради увійдуть два представники уряду.

Як повідомлялося, Укрпошта змінила прибуток на втричі більший збиток. У 2017 році держкомпанія отримала 203 млн грн збитку, при цьому чистий дохід компанії збільшився на 19,6% до 5,5 млрд грн в порівнянні з 2016 роком.


Укрпошта є національним оператором поштового зв’язку України та членом Всесвітнього поштового союзу. Мережа відділень налічує 11,5 тисяч одиниць, що діють на території всієї країни та надають майже 50 послуг населенню. Основними напрямами діяльності є надання поштового-логістичних та фінансових послуг, а також торгівля.

Показати ще новини
Радіо NV
X