Укрпошті дозволили використовувати SMS-повідомлення

18 грудня 2018, 13:32

Кабінет міністрів дозволив Укрпошті використовувати SMS-повідомлення для інформування користувачів щодо надходження поштових відправлень, повідомляють Українські Новини.

Згідно з рішенням Кабміну, Укрпошті дозволено використання SMS-повідомлення та мережі Інтернет для оповіщення своїх клієнтів, а також впроваджувати нові способи доставки поштових відправлень, у тому числі з використанням абонентської скриньки.

Відео дня

Укрпошта є монополістом поштового зв'язку України, входить в сферу управління Міністерства інфраструктури. Крім поштового напрямку компанія розвиває також фінансові послуги, торгівлю та іншу комерційну діяльність. Мережа компанії налічує 11,5 тис. відділень по всій Україні. Штат підприємства налічує 76 тис. осіб, з яких 33 тис. - листоноші, 13 тис. - оператори поштового зв'язку.

У 2017 році Укрпошта отримала 203 млн грн збитків і збільшила чистий дохід на 19,6% - до 5,5 млрд грн порівняно з 2016 роком.


10 жовтня 2018 року Кабінет міністрів України затвердив наглядову раду Укрпошти у складі семи членів - п’ятьох незалежних членів і двох представників держави.

Головою наглядової ради Укрпошти був обраний бельгієць Бенуа Плеска.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X