Укрпошта знизила тарифи на посилки за кордон та по Україні

20 жовтня 2017, 12:49
Нові тарифи Укрпошти на універсальні послуги поштового зв’язку, затверджені Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації (НКРЗІ), зменшать вартість пересилання посилок в межах України та для ряду основних країн

Про це заявив в.о. генерального директора Укрпошти Ігор Смілянський, передає прес-служба Укрпочти.

"На жаль, у ЗМІ розповсюджується некоректна інформація щодо нових тарифів на універсальні послуги. Хочу заспокоїти клієнтів та повідомити, що зростання вартості міжнародних відправлень на 43% не відбувається, а у більшості груп відправлень тарифи навіть знижені", - сказав Смілянський.

Відео дня

Перший заступник генерального директора Укрпошти Олександр Перцовський розповів, що вартість відправлень посилок від 3 кг була неконкурентна і завелика. За його словами, дешевшими стане проста внутрішня письмова кореспонденція, посилки вагою понад 3 кг як в межах області, так і в межах України за рахунок зменшення доплати за 1 кг .Для тих, хто пересилає міжнародні посилки вагою до 10 кг, наприклад, у США, Австралію, Китай, тариф також знижено в найпопулярнішій вазі від 6 до 10 кг.

Нагадаємо, в травні Укрпошта запустила нову послугу доставки з дешевими тарифами - Укрпошта Стандарт.

Відзначимо, що з 1 серпня Укрпошта знизила тарифи на міжнародні відправлення до США, Китаю, Канади, Австралії і скоригувала ціни для країн ЄС для посилок масою 10-30 кг.

Також раніше повідомлялося, що Укрпошта знизила тарифи на відправку посилок в 9 країн Європейського Союзу до кінця 2017 року.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X