Пересувні відділення Укрпошти з’являться ще в шести областях України

5 серпня 2020, 11:56

Укрпошта запускает передвижные отделения в Киевской, Одесской, Херсонской, Черкасской, Черновицкой областях и на Закарпатье.

АТ Укрпошта запускає 500 пересувних відділень ще в шести областях України крім Чернігівської. Про це повідомив гендиректор компанії Ігор Смілянський під час презентації нових автомобілів Fiat Doblo Maxi 5 серпня, передає Інтерфакс-Україна .

Відео дня

Зокрема, програма запускається також у Київській, Одеській, Херсонській, Черкаській, Чернівецькій областях та на Закарпатті.

"Таких машин планується 2 тис. Одиниць. Це продовження стратегії більш комфортних послуг для людей в межах України. Такі автомобілі будуть їхати в кожен населений пункт, на віддалені хутори, села, де живе менше сотні людей. І чим більше населений пункт, тим частіше такі автомобілі будуть приїжджати, якщо там немає відділення ", - прокоментував запуск прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

Нагадаємо, що тендер на закупівлю 500 автомобілів для пересувних відділень з очікуваною вартістю 8,9 млн євро Укрпошта оголосила в лютому поточного року. Пілотний проект пересувного відділення компанія запустила в 2018 році, почавши з Чернігівської області.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X