Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Укрпошта задумалася про купівлю банку

28 листопада 2017, 17:03
77
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Укрпошта зібралася розвивати фінансові послуги

Фото: Укрпошта

Укрпошта розглядає три варіанти розвитку надання фінансових послуг - або самостійно, або шляхом купівлі банку, або співпраці з іншими фінустановами

Про це повідомив глава Укрпошти Ігор Смілянський, передає ЦТС.

За його словами, на даний момент Укрпошта вже веде переговори з деякими невеликими банками з метою стратегічного партнерства.

"Ми хочемо розвивати фінансові послуги. Варіант А - щоб прописали закон. Якщо це не відбудеться, у нас є варіант Б - купити банк. Нам можуть не дозволити це зробити, тоді є варіант В - стратегічне партнерство з банком, що, по суті, те ж саме, що варіант Б. Але заборонити нам це зробити не можуть ", - зазначив він.

Як відомо, згідно з меморандумом з МВФ, Україна не може створювати державні банки. А Укрпошта хоче, щоб їй дозволили розширити перелік надаваних фінпослуг для того, щоб стати прибутковою.

У зв'язку з цим компанія раніше запропонувала "креативно" підійти до цього питання і дати право Укрпошті вести поточні рахунки і можливість випускати картки, але без можливості оформляти кредити.

Нагадаємо, Укрпошта стала ще більш збитковою: за підсумками третього кварталу її негативний фінансовий результат збільшився до 415,5 млн грн.


Укрпошта є монополістом поштового зв'язку України. 2016 рік компанія закінчила зі збитком в 188 млн грн, збільшивши чистий дохід від реалізації послуг на 15% до 4, 5 млрд грн.

Головне

Україна/Події

1 грудня, 14:45

article_img
В Укрзалізниці відреагували на поломку експреса до Борисполя

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися