Укрпошта виставила перший лот з оренди майна

8 серпня 2017, 16:41
Система ProZorro.Продажі запустила новий напрямок – оренду майна для комунальних підприємств, місцевих органів виконавчої влади, організацій з часткою державної власності понад 50%

Про це на брифінгу 8 серпня повідомив перший заступник міністра економічного розвитку Максим Нефьодов, передає Інтерфакс-Україна.

За його словами, перший в цьому напрямку лот – оренда ресторану з літньою терасою на 90 місць в місті Буча (Київська область) зі стартовою ціною 31 тис. грн – виставила Укрпошта.

Відео дня

Дохід від здачі в оренду нерухомості, якою володіє Укрпошта, становить близько 10 млн грн на рік. "За допомогою майданчика ProZorro.Продажі плануємо збільшити його і отримати в 2018-2019 рр. до 100 млн грн", – додав під час брифінгу директор з управління нерухомим майном і інфраструктурою Укрпошти Дмитро Сенниченко.

За його словами, у власності Укрпошти перебуває 5,2 тис. об'єктів нерухомості загальною площею 1,2 млн кв. м, з яких 220 тис. кв. м не задіяні для роботи підприємства.

Варто зазначити, що процедура з оренди такого майна через ФДМ займала 6-9 місяців, тоді як нова триватиме 20 днів. Уже в поточному році компанія планує збільшити дохід від оренди вдвічі.

В ході брифінгу Нефьодов також зазначив, що наступним кроком має стати підготовка системи до продажу самих підприємств в ході малої приватизації.

Раніше стало відомо про те, що Укрпошта в цьому році збільшила доходи, але залишилася збитковою на сотні мільйонів.

Показати ще новини
Радіо NV
X