Укрпошта вирішила підняти тарифи на доставку газет

29 листопада 2017, 08:55
Державна Укрпошта починає процедуру підняття тарифів на доставку газет за передплатою з 1 липня 2018 року

Про це повідомив голова Національної спілки журналістів (НСЖУ) Сергій Томіленко.

За його словами, Укрпошта запроваджує знижку редакціям на редакційну передплату, планує залучати кредитні кошти для вчасних розрахунків з газетами, реагувати на конкретні скарги газет, але водночас починає процедуру підняття тарифів на доставку газет за передплатою з 1 липня 2018 року.

Відео дня

"Оприлюднені сьогодні наміри - поступове підняття тарифів на доставку преси - у середньому на 10 копійок за доставку одного примірника кожні півроку, починаючи з другого півріччя наступного року", - написав Томіленко у своєму у Facebook.

Томіленко додав, що за пропозицією НСЖУ розглядається варіант мораторію на перегляд тарифів на доставку регіональних видань зони АТО.

"Наші колеги, редактори газет з Києва та регіонів, висловлюють претензії до неякісноі поштової доставки видань, скорочення відділень пошти у селах, непартнерських відносин із регіональними дирекціями. І ми всі разом наголошуємо, що майбутнє газет залежить саме від якості роботи Укрпошти", - наголосив голова НСЖУ.

Нагадаємо, нещодавно Укрпошта оголосила про масштабне підвищення зарплат - оплату праці обіцяють підвищувати поетапно "до рівня ринкових".


Укрпошта є монополістом поштового зв'язку України. 2016 рік компанія закінчила зі збитками у 188 млн грн, збільшивши чистий дохід від реалізації послуг на 15% до 4, 5 млрд грн.

Показати ще новини
Радіо NV
X