Побільшало посилок. Укрпошта прозвітувала про зростання чистого прибутку до 131 млн грн

1 листопада 2021, 10:56

Чистий прибуток Укрпошти за підсумками трьох кварталів 2021 року зріс на 23%.

За підсумками дев'яти місяців 2021 року державна Укрпошта отримала 131 млн грн чистого прибутку та 8,1 млрд грн чистого доходу. Про це йдеться у повідомленні компанії.

Порівняно з минулим роком чистий дохід компанії зріс на 23%. ( або на 1,6 млрд. грн.).

Відео дня

Зазначається, що компанія наростила обсяги та доходи за основними напрямками бізнесу: перекладами, письмовою кореспонденцією, платежами, а в категорії посилок стався найбільший приріст.

"Збільшення доходу та прибутку до 131 млн грн (удвічі більше, ніж за такий же період минулого року) відбулося внаслідок зростання рівня довіри та обсягів бізнесу з боку наших клієнтів, особливо у сегменті посилок, що показує кращу динаміку", - зазначив гендиректор компанії Ігор Смілянський.

Зокрема, у категорії Укрпошта Експрес, яку користувачі найчастіше обирали для внутрішніх відправлень, обсяги зросли на 40%, а доходи – на 50%.

У категорії міжнародних відправлень обсяги збільшились на 55%, а доходи – на 66%.

Наголошується, що найбільшою статтею витрат у компанії є оплата праці. За рік ця категорія зросла на 17% – до 4,5 млрд грн. Порівняно з аналогічним періодом 2020 року розмір середньої зарплати працівників зріс на 16,5% та в еквіваленті повної зайнятості становив 9 949 грн.

За період із січня по вересень цього року Укрпошта заплатила 2,4 млрд грн податків, ЄСВ, зборів та обов'язкових платежів.

Нагадаємо, що за три квартали 2021 року група компаній Нова Пошта збільшила чистий прибуток у 2,3 рази - до 2,119 млрд грн.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X