Незабаром доїдуть і до села. Укрпошта видала вже 3 млн LED-ламп за спільною програмою з Євросоюзом

10 лютого, 15:33
Укрпошта видала 3 млн LED-ламп від Євросоюзу (Фото:Taofeek Obafemi-Babatunde \Unsplash)

Укрпошта видала 3 млн LED-ламп від Євросоюзу (Фото:Taofeek Obafemi-Babatunde \Unsplash)

В Укрпошті розповіли, що видали вже 3 млн LED-ламп у рамках програми ЄС та уряду.

З моменту старту програми з обміну ламп розжарювання на LED-лампи 31 січня отримали в Укрпошті 3 млн LED-ламп за спільною програмою з Євросоюзом.

Про це заявив гендиректор Укрпошти Ігор Смілянський у Telegram.

Відео дня

Смілянський зазначив, що з 7 лютого лампи розжарювання можна обміняти на нові LED-лампи у всіх відділеннях Укрпошти у містах та селищах міського типу по всій країні.

З 9 лютого до програми підключились Дніпропетровська та Донецька області.

Також наголошується, що до кінця лютого завдяки пересувним відділенням Укрпошти лампи мають надійти і до сільської місцевості. Згідно з прогнозами компанії, на першому етапі в найближчий місяць-півтора українці зможуть обміняти до 20 млн ламп.

В Укрпошті зазначили, що зіткнулися із проблемою використання у містах різних цоколів ламп. До наступного вівторка проблему обіцяють залагодити.

Раніше Єврокомісія обіцяла профінансувати закупівлю близько 30 мільйонів енергозберігаючих LED-ламп для України . Програма обміну стартувала 30 січня. Дорослі українці можуть безкоштовно обміняти 5 старих ламп розжарювання на LED-лампи.

У Мінекономіки пояснювали, що завдяки заміні лампочок на 7-10% вдасться зменшити споживання електроенергії в моменти пікового навантаження на енергосистему.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X