Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Укрпошта обрала собі аудитора з "великої четвірки" за 6 млн

29 листопада 2016, 12:53
422
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Проведення оцінки майна та власних майнових прав необхідно Укрпошті для формування статутного капіталу майбутнього публічного акціонерного товариства Укрпошта

Фото: isoc.tn

Міжнародна компанія ПрайсвотерхаусКуперс (PricewaterhouseCoopers) проведе аудит фінансової звітності Укрпошти на 2015-2016 роки за ціною 5,79 млн гривень

Про це повідомила прес-служба Укрпошти.

"Укрпошта переходить на міжнародні стандарти фінансової звітності, що дозволить вивести підприємство на новий рівень прозорості та надасть можливість залучення міжнародного фінансування", - йдеться в повідомленні.

При цьому наголошується, що Укрпошта завдяки залученню учасників на закупівлю послуг з проведення оцінки майна та майнових прав заощадила понад 4 млн грн.

Проведення оцінки майна та власних майнових прав необхідно Укрпошті для формування статутного капіталу майбутнього публічного акціонерного товариства Укрпошта.

Процедура закупівлі проводилася через систему публічних електронних закупівель ProZorro.

20 вересня 2016 було оголошено процедуру закупівлі послуг з фінансового аудиту (Аудит фінансово-господарської діяльності підприємства). Очікувана вартість закупівлі послуг склала 10 млн грн і сформувалася на підставі комерційних пропозицій, отриманих від аудиторських компаній до дати оголошення тендера.

3 листопада 2016 відбувся аукціон, на якому найменшу ціну запропонувала компанія ПрайсвотерхаусКуперс (Аудит). Ця компанія готова надати зазначені послуги за ціною 5,79 млн грн.

7 листопада 2016 підприємство прийняло рішення про визнання переможцем тендерної пропозиції ПрайсвотерхаусКуперс (Аудит).

Головне

Україна/Події

1 грудня, 14:45

article_img
В Укрзалізниці відреагували на поломку експреса до Борисполя

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися