Укрпошта тестує перші поштомати, наступного року планують запуск по всій країні

17 вересня 2021, 12:19

Укрпошта встановила перші поштомати в ряді київських відділень і тестує нову послугу. У наступному році планують масштабуватися на всю країну.

Державна Укрпошта запускає пілотний проєкт з впровадження поштоматів в своїх відділеннях. Про це у своєму Facebook заявив гендиректор компанії Ігор Смілянський.

Для пілотного проєкту поштомати встановили в частині київських відділень. Оскільки поки поштомати - пілотний проєкт, такий варіант не можна самостійно вибрати при відправленні посилки, але Укрпошта буде пропонувати його частині клієнтів.

Відео дня

«Користуватися легко ... і займає всього 10-11 секунд: отримали смс, набрали код, отримали посилку, посміхнулися і пішли далі», - роз'яснив Смілянський.

Наступного року Укрпошта збирається масштабувати цю послугу по всій країні з інтеграцією в мобільному додатку, особистому кабінеті і т. д. Почнуть з міст з населенням у понад 100 тисяч населення. Поштомати працюватимуть 24 \ 7.

Раніше Нова Пошта заявила про плани відкрити до кінця року 10 тисяч почтоматов , що зробить її найбільшою мережею почтоматов в Європі.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X