Укрпошта спростить відправку міжнародних посилок

12 жовтня 2018, 13:35

Оператор поштового зв'язку державна Укрпошта отримала ліцензію на митно-брокерську діяльність.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби компанміі.

Сервіс для підприємців почав працювати з 10 жовтня.

"Тепер компанія може надавати послуги митного оформлення для експортерів та імпортерів. Таким чином Укрпошта спрощує для представників малого та середнього бізнесу відправлення товарів, що підлягають митному декларуванню", - відзначили в компанії.

Відео дня

Як наводить приклад заступник гендиректора Укрпошти Олександр Перцовський, багато експортерів звертаються за допомогою в оформленні документів в разі міжнародних відправлень з товарами, які підлягають митному декларуванню, наприклад, ювелірні прикраси, твори мистецтва.

Раніше в жовтні Укрпошта оголосила тендер на послуги міжнародних авіаційних перевезень по міжнародних маршрутах з очікуваною вартістю $3 млн.


Укрпошта є монополістом поштового зв'язку України, входить в сферу управління Міністерства інфраструктури. Крім поштового напрямку компанія розвиває також фінансові послуги, торгівлю та іншу комерційну діяльність. Мережа компанії налічує 11,5 тис. Відділень по всій Україні. Штат підприємства налічує 76 тис. Осіб, з яких 33 тис. - листоноші, 13 тис. - оператори поштового зв'язку.

У 2017 році Укрпошта отримала 203 млн грн збитку і збільшила чистий дохід на 19,6% - до 5,5 млрд грн в порівнянні з 2016 роком.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X