Укрпошта продовжила контракт із гендиректором Смілянським

17 серпня 2018, 12:46

Міністерство інфраструктури продовжило контракт із генеральним директором публічного акціонерного товариства Укрпошта Ігорем Смілянським.

Відповідний контракт було підписано в Міністерстві інфраструктури в п'ятницю, 17 серпня, передають Українські Новини.

Зазначимо, що 4 липня 2018 року Кабінет міністрів погодився з пропозицією Мінінфраструктури призначити Смілянського гендиректором Укрпошти. Згідно зі схваленим протокольним рішенням, Мінінфраструктури в місячний термін мало забезпечити укладення контракту з Смілянським, попередній контракт з яким закінчився 2 липня.

Відео дня

Пізніше Смілянський написав міністру інфраструктури Володимиру Омеляну заяву про відставку і озвучив умови, на яких він готовий продовжити керівництво держкомпанією після 31 серпня цього року. Серед необхідних умов нового контракту - можливість формування власної команди, ринкові зарплати, політична незалежність, можливість реалізації "шокових" реформ, підтримана урядом стратегія розвитку компанії.

При цьому Смілянський відмовився коментувати умови контракту, пославшись на біржові правила.

Нагадаємо, що Кабмін 20 квітня 2016 року за підсумками конкурсу призначив Смілянського, менеджера американського офісу KPMG, главою правління Укрпошти. При реорганізації в компанії він перейшов на посаду в.о. гендиректора.

Наприкінці червня 2018 року уряд оголосив конкурс з відбору незалежних членів наглядової ради Укрпошти. Результати відбору повинні бути оприлюднені до 12 вересня.

Раніше повідомлялося, що перший заступник генерального директора Укрпошти Олександр Чернявський подав у відставку з 31 серпня.

Укрпошта в 2017 році отримала 203 млн грн збитку, при цьому чистий дохід компанії збільшився на 19,6% до 5,5 млрд грн в порівнянні з 2016 роком.


Укрпошта є монополістом поштового зв'язку України, входить у сферу управління Міністерства інфраструктури. Крім поштового напрямку компанія розвиває також фінансові послуги, торгівлю та іншу комерційну діяльність.

Мережа компанії складається з 11,5 тис. відділень по всій Україні. Штат підприємства налічує 76 тис. працівників, з яких 33 тис. - листоноші, 13 тис. - оператори поштового зв'язку.

Показати ще новини
Радіо NV
X