Укрпошта призупинила оплату комуналки в Києві через збитковість

11 січня 2017, 11:27
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Держпідприємство Укрпошта не продовжило договір зі столичним комунальним підприємством Головний інформаційно-обчислювальний центр (ГІОЦ) про прийом комунальних платежів на його рахунки через збитковість даної послуги

"Укрпошта переглядає контрактні відносини, аби беручи до уваги соціальну відповідальність перед своїми клієнтами, працювати без збитку для підприємства. В рамках цієї політики Укрпошта тимчасово призупиняє приймання комунальних платежів на рахунки київського комунального підприємства Головний інформаційно-обчислювальний центр", - повідомила прес-служба підприємства.

Відео дня

Відзначається, що такий крок обумовлений нерентабельністю співпраці Укрпошти з ГІОЦ, про що свідчить аналіз економічної ефективності надання послуг, зокрема, послуги з прийому платежів за договором з ГІОЦ, проведений Укрпоштою у другій половині 2016 року.

За даними аналізу компанії, винагорода від прийнятих від населення платежів, яку отримує за свої послуги Київська міська дирекція Укрпошти, не забезпечує покриття витрат дирекції на надання таких послуг та є збитковою для компанії.

грудні Укрпошта звернулася до ГІОЦ із пропозицією підняти тариф на послуги Укрпошти з приймання платежів. Оскільки КП ГІОЦ відмовило у зміні тарифу, а строк дії відповідного договору між двома підприємствами завершувався 31 грудня 2016 року, Укрпошта ухвалила рішення не подовжувати строк дії договору на невигідних для себе умовах", - наголошується в повідомленні.

При цьому, Укрпошта сподівається на якнайшвидше відновлення співпраці з ГІОЦ на взаємовигідних умовах.

Для позитивного врегулювання даної ситуації Укрпошта здійснила вже низку спроб пошуку взаємовигідного рішення проблеми із ГІОЦ, зокрема, направляла на його розгляд оновлений проект договору про приймання платежів

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X