Укрпошта пригрозила припинити доставку пенсій із 2019 року

20 вересня 2018, 14:59

Державна компанія Укрпошта розглядає припинення доставки пенсій з 2019 року в разі, якщо не буде затверджений новий тариф на цю послугу.

Про це повідомив генеральний директор Укрпошти Ігор Смілянський в інтерв'ю агентству Інтерфакс-Україна.

"Я б хотів бути максимально конкретним і відвертим: не буде прийнятий новий тариф на доставку пенсій до 1 листопада 2018 року, з 1 січня 2019 року доставка пенсій Укрпоштою буде припинена", - наголосив він.

Відео дня

Якщо це станеться, понад 4,5 млн людей можуть не отримати свою пенсію, так як, за словами Смілянського, Пенсійний фонд "відмовляється оплатити хоча б собівартість її доставки".

Глава Укрпошти зазначив, що новий тариф був встановлений ще рік тому, в листопаді 2017 року (згідно з рішенням Міністерства інфраструктури як регулятора в цьому випадку). Однак його не узгоджують в Міністерстві соціальної політики і в Пенсійному фонді.

"Я цілий рік чекав, доводив, вів переговори, переконував, тоді як Укрпошта "привезла" собі 1 млрд грн збитків на цю послугу, але ж це могли бути нові сортувальні центри, машини і підвищення зарплати тим самим листоношам, про яких так часто люблять згадувати перед виборами", - заявив керівник підприємства.

Як повідомлялося, Укрпошта стала в півтора рази збитковішою. За підсумками першого півріччя 2018 року компанія отримала понад півмільярда чистого збитку.


Укрпошта є монополістом поштового зв'язку України, входить у сферу управління Міністерства інфраструктури. Крім поштового напряму компанія розвиває також фінансові послуги, торгівлю та іншу комерційну діяльність.

Мережа компанії налічує 11,5 тис. відділень по всій Україні. Штат підприємства налічує 76 тис. працівників, з яких 33 тис. - листоноші, 13 тис. - оператори поштового зв'язку.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X