Укрпошта вирішила комп'ютеризувати 200 сільських відділень до кінця квітня

5 квітня 2018, 20:40

Компанія Укрпошта планує автоматизувати 200 відділень поштового зв'язку в рамках першого етапу проекту комп'ютеризації до кінця квітня.

Про це повідомили у компанії.

В Укрпошті також додали, що проект передбачає ремонт і модернізацію електромереж відділень, оснащення їх захисними решітками, закупівлю комп'ютерної техніки, маршрутизаторів з апаратним шифруванням для підключення до мережі Інтернет через кабель або бездротові модеми 3G/4G.

Відео дня

Передбачається, що автоматизація відділень дозволить надавати більш широкий спектр послуг клієнтам, які проживають в населених пунктах, де проживає більше 2000 жителів.

"Тут, крім Укрпошти, немає відділень банків, і тепер громадяни зможуть користуватися тими фінансовими послугами, яких раніше через відсутність комп'ютера були позбавлені, і отримають більшу кількість поштових послуг. До того ж, ми оновлюємо канали зв'язку в тих відділеннях, де швидкість інтернету була тільки 128 Кб/с (в селах) або 512 Кб/с (в містах). Таким чином, зменшиться час обслуговування кожного відвідувача, а головне - послуги стануть ще більш зручними і доступними для наших клієнтів", - розповів в. О. Гендиректора Укрпошти Ігор Смілянський.

Втім, в даний момент навчання користуванню новою технікою пройшли вже 600 співробітників компанії в сільських відділеннях, до кінця червня навчать ще 1300 операторів. До кінця року Укрпошта має намір оснастить комп'ютерами близько 1900 відділень, тоді їх загальна кількість складе 4300.

Проект вартістю понад 200 млн грн реалізується за рахунок власних коштів компанії.

Нагадаємо, що на момент початку реформування Укрпошти (середина 2016 року) комп'ютеризовані були лише 20% з 11,5 тис. відділень компанії.

Раніше повідомлялося, що Укрпошта відкрила перше експериментальне відділення нового формату в Києві і має намір збільшити їх кількість до 100 відділень.

Показати ще новини
Радіо NV
X