Укрпошта планує розширити фінансові послуги

19 жовтня 2016, 17:15
Укрпошта планує відкривати для клієнтів поточні та депозитні поштові рахунки і видавати платіжні карти, за допомогою яких можна буде робити покупки та оплачувати комунальні послуги

Про це заявив генеральний директор Укрпошти Ігор Смілянський.

"Мова йде про розширення фінансових послуг Укрпошти шляхом внесення змін у закон Про поштовий зв'язок. Дані зміни дадуть підприємству право відкривати рахунки, депозитні та поточні, оплачувати комунальні платежі, право на випуск платіжних карток, право надавати послуги інкасації. Кредити Укрпошта видавати не буде", - сказав він.

Відео дня

Смілянський також повідомив, що реалізація даної ініціативи дасть можливість Укрпошті надавати фінансові послуги для 30-40% населення України, які на даний момент не мають до них доступ, зокрема через віддаленість від банківських відділень.

Для реалізації даної ініціативи пропонується створити альтернативу банківським рахункам - поштові рахунки, що за словами голови Укрпошти, є звичайною міжнародною практикою.

Раніше повідомлялося, що Укрпошта сподівається за допомогою своєї розгалуженої мережі відділень привчити мешканців малих населених пунктів до онлайн-покупок.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X