Укрпошта підвищила майже в 1,5 раза тарифи на доставку листів

10 вересня 2018, 11:24

Компанія Укрпошта відповідно до рішення Національної комісії, що здійснює держрегулювання в сфері зв'язку та інформатизації (НКРЗІ), підвищив тарифи на доставку листів на 40% з 10 вересня 2018 року.

Про це йдеться в рішенні НКРЗІ, опублікованому у газеті Урядовий кур'єр, передає Інтерфакс-Україна.

З 10 вересня підвищуються тарифи на пересилання письмової кореспонденції на 40%, зокрема за доставку непріоритетних листів вагою до 50 г - на 2 грн.

Відео дня

Підвищено також вартість доставки посилок без оголошеної цінності (масою до 10 кг) - на 3 грн (з ПДВ), або на 30%, в межах області, на 20% - в межах України.

Наступне підвищення тарифів відбудеться з 1 січня 2019 року.

Другий етап підвищення цін на поштові послуги передбачає підвищення тарифів на ці ж послуги на 14,3% для листів і на посилки без оголошеної цінності (масою до 10 кг) - на 15,3% всередині області, на 11,1% - по Україні відповідно.

Тарифи на пересилання міжнародної кореспонденції та міжнародних посилок, а також тарифи на додаткові послуги при пересиланні відправлень в рамках послуги Укрпошта Стандарт не змінюються.


Укрпошта є монополістом поштового зв'язку України, входить у сферу управління Міністерства інфраструктури. Крім поштового напряму компанія розвиває також фінансові послуги, торгівлю та іншу комерційну діяльність. Мережа компанії налічує 11,5 тис. відділень по всій Україні. Штат підприємства налічує 76 тис. працівників, з яких 33 тис. - листоноші, 13 тис. - оператори поштового зв'язку.

Показати ще новини
Радіо НВ
X