Укрпошта піднялася у світовому рейтингу розвитку поштових послуг

1 червня 2018, 16:38

Державна Укрпошта піднялася на 7 позицій, посівши 33 місце у рейтингу Всесвітнього поштового союзу за індексом розвитку.

Про це повідомили у прес-службі компанії.

За даними поштового союзу, у порівнянні з попереднім роком Укрпошта поліпшила свої показники на 2,38 бала до 60,4 балів.

"Ми обійшли пошти таких країн, як РФ і Норвегія, які залучають для свого розвитку значні державні субсидії і мають суттєво нижчий рівень конкуренції з приватними гравцями ринку. Нам ще належить багато чого зробити, щоб якість нашої роботи задовольняло клієнтів", - сказав в. о. гендиректора Укрпошти Ігор Смілянський.

Відео дня

Відзначимо, що всього рейтинг включає 173 поштових оператора.


Всесвітній поштовий союз визначає інтегрований індекс розвитку поштового зв'язку країн (2IPD) за спеціальною методикою, аналізуючи дані трекінгу про поштові відправлення, офіційну статистику про діяльність поштових операторів (враховувалося більше 100 показників) і власні дослідження.

Кожна країна оцінювалася за показниками ефективності (від 0 до 100) по 4 аспектам поштового розвитку - надійність доставки, доступність доставки (розміри мережі і обсяги поштового обміну), портфель продуктів і послуг, інноваційність.


Нагадаємо, що в 2017 році Укрпошта отримала 203 млн грн збитку, при цьому чистий дохід компанії збільшився на 19,6% до 5,5 млрд грн в порівнянні з 2016 роком.


Укрпошта є монополістом поштового зв'язку України, входить у сферу управління Міністерства інфраструктури. Крім поштового напрямку компанія розвиває також фінансові послуги, торгівлю та іншу комерційну діяльність.

Мережа компанії складається з 11,5 тис. відділень по всій Україні. Штат підприємства налічує 76 тис. працівників, з яких 33 тис. - листоноші, 13 тис. - оператори поштового зв'язку

Показати ще новини
Радіо NV
X