Укрпошта підготувала митницю до китайської "чорної п'ятниці"

9 листопада 2016, 16:20
До 11 листопада – світового дню онлайн-шопінгу – Укрпошта домовляється з митницею про більш швидке митне оформлення пошти для мінімізації знаходження вантажів в аеропорту Бориспіль, обробки пошти в терміналі і відвантаження у відділення

Про це йдеться в прес-релізі компанії.

За словами першого заступника генерального директора Укрпошти Олександра Перцовского, команда Укрпошти працює над тим, щоб налагодити процеси і "розширити" можливості доставки з Китаю.

Відео дня

"Посилки звідти потрапляють в Україну від логістичних партнерів - пошти Китаю, Сінгапуру, Гонконгу, Естонії та інших компаній і Укрпошта їх приймає в аеропорту Бориспіль. В цьому році ми оптимізуємо "шлях посилки" від розвантаження літака, співпрацюючи з колегами з аеропорту, до вручення у відділенні/доставки в поштову скриньку", - пояснив він.

Компанія домовилася про оперативне відвантаження на території Борисполя. А в разі необхідності буде залучатися додатковий персонал аеропорту.

Крім того, Укрпошта ввела 2 додаткових рейсу за маршрутом Бориспіль - ММПО (поштова митниця), щоб мінімізувати час технічного зберігання пошти в аеропорту.

Показати ще новини
Радіо NV
X