Укрпошта переходить на безготівкові розрахунки

22 жовтня 2018, 13:05

Найбільший поштовий оператор країни - Укрпошта встановила 2 тис. POS-терміналів для прийому оплати платіжних карт в найбільш завантажених поштових відділеннях.

Про це повідомила прес-служба компанії.

"Укрпошта стає зручнішою для клієнтів – наші відділення у містах поступово переходять на розрахунки картками. Обладнання платіжними терміналами почалося із відділень Києва, зараз вони вже присутні в усіх регіонах країни. Це ще один крок до збільшення обсягів безготівкових розрахунків", - зазначив директор департаменту фінансової бізнесу Укрпошти Артур Муравицкий.

Відео дня

В цілому Укрпошта закупила через систему електронних торгів Prozorro 5 тис. POS-терміналів. Вони будуть встановлені у 3 тис. відділеннях компанії у всіх регіонах країни.

Нагадаємо, що Національний банк України видав Укрпошті ліцензію на переказ коштів у національній валюті без відкриття рахунків. Крім того, компанія стала першим учасником міжнародних платіжних систем MasterCard і Visa серед небанківських установ України і вступила в Національну платіжну систему Простір.


Укрпошта є монополістом поштового зв'язку України, входить до сфери управління Міністерства інфраструктури. Крім поштового напряму компанія розвиває також фінансові послуги, торгівлю та іншу комерційну діяльність. Мережа компанії налічує 11,5 тис. відділень по всій Україні. Штат підприємства налічує 76 тис. працівників, з яких 33 тис. - листоноші, 13 тис. - оператори поштового зв'язку.

У 2017 році Укрпошта отримала 203 млн грн збитку і збільшила чистий дохід на 19,6% - до 5,5 млрд грн порівняно з 2016 роком.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X