Укрпошта передумала закривати відділення в селах

21 листопада 2018, 17:56

Керівництво Укрпошти пообіцяло зберегти мережу відділень в селах.

Про це повідомив президент Петро Порошенко, передає агентство Інтерфакс-Україна.

"Ці 500 млн грн (передбачені в держбюджеті-2019 для Пенсійного фонду на оплату послуг Укрпошти - ред.) вирішують проблему на певний час. Це час для того, щоб ми спільними зусиллями знайшли системне рішення, яке не вимагало б подальшого втручання", - заявив він.

Відео дня

Нагадаємо, що раніше гендиректор компанії Ігор Смілянський заявив, що компанія має намір припинити доставку пенсій і закрити 5-7 тис. відділень у сільській місцевості з 1 січня 2019 року в разі непідвищення тарифів на доставку пенсій.

Пізніше прем'єр-міністр Володимир Гройсман пообіцяв не допустити припинення Укрпоштою доставки пенсій і запропонував керівництву поштового оператора піти у відставку в разі незгоди з його позицією.

Відзначимо, що Укрпошта за результатами дев'яти місяців 2018 року збільшила чистий збиток на 23,7% - до 514,1 млн грн.

Пізніше стало відомо, що Укрпошта запустила програму по скороченню адміністративно-управлінського персоналу на 30%.

В Укрпошті заявили, що зможуть скоротити витрати Пенсійного фонду на доставку пенсій до нуля за п'ять років, якщо отримають дозвіл займатися наданням фінансових послуг.

Нещодавно в проект державного бюджету на 2019 рік заклали 500 млн грн на оплату праці листонош, які доставляють пенсії, щоб уникнути закриття відділень в селах.


Укрпошта є монополістом поштового зв'язку України, входить у сферу управління Міністерства інфраструктури. Крім поштового напрямку компанія розвиває також фінансові послуги, торгівлю та іншу комерційну діяльність.

Мережа компанії складається з 11,5 тис. відділень по всій Україні. Штат підприємства налічує 76 тис. працівників, з яких 33 тис. - листоноші, 13 тис. - оператори поштового зв'язку.

Показати ще новини
Радіо НВ
X