Укрпошта отримала нову наглядову раду

10 жовтня 2018, 12:44

Кабінет міністрів України затвердив наглядову раду Укрпошти у складі семи членів - п’ятьох незалежних членів і двох представників держави.

Про це повідомив міністр Кабінету міністрів Олександр Саєнко на своїй Facebook-сторінці.

"П’ять незалежних членів наглядової ради були відібрані Комітетом з призначень з 20 кандидатів-фіналістів, які увійшли до short-list. Загалом до short-list потрапили 4 українці, 5 поляків і по одному представнику від Румунії, Бельгії, Чехії, Греції, Італії, Естонії, Данії, Німеччини, Нідерландів, а також США і Великої Британії", - написав він.

Відео дня

Так, незалежними експертами урядом призначено Бенуа Плеска, який працює менеджером в бельгійській FMCG, був членом правління Danone; Йона Салювеер з досвідом в естонському поштовому операторі Omniva; Якуб Карновскі з досвідом роботи у галузі фінансів, промисловості та інвестицій; Томі Дженсен з досвідом у міжнародній корпорації Bunge; Оксана Волчко з багаторічних досвідом в Raiffeisen Bank Aval.

Представниками призначені Олександр Озеран, генеральний директор Директорату державної політики у сфері цифрової інфраструктури на транспорті та послуг поштового зв’язку Мінінфраструктури, та Юрій Тустановський, керівник патронатної служби першого віце-прем’єр-міністра.


Укрпошта є монополістом поштового зв'язку України, входить у сферу управління Міністерства інфраструктури. Крім поштового напряму компанія розвиває також фінансові послуги, торгівлю та іншу комерційну діяльність. Мережа компанії налічує 11,5 тис. відділень по всій Україні. Штат підприємства налічує 76 тис. працівників, з яких 33 тис. - листоноші, 13 тис. - оператори поштового зв'язку.

Показати ще новини
Радіо NV
X