Укрпошта оновила керівництво за рахунок DHL і ProZorro

5 вересня 2016, 19:20
Новий гендиректор підприємства назвав залучення до топ-менеджемнту підприємства висококваліфікованих кадрів своїм головним досягненням

Генеральний директор Укрпошти Ігор Смілянський оголосив сьогодні на брифінгу в Міністерстві інфраструктури зміни в керівному складі підприємства. За його словами, з наступного місяця його першим заступником стане Олександр Перцовський. Наразі він відповідає за розвиток бізнесу в азіатсько-тихоокеанському підрозділі крупного міжнародного гравця на ринку поштової логістики – Deutsche Post DHL.

Відео дня

Новий перший заступник гендиректора повідомив НВ Бізнес, що дистанційно він уже включився в роботу в Укрпошті. Зокрема, почав формувати "сильну операційну команду", яка відповідатиме за логістичну мережу та транспорт. Перцовський бере участь у переговорах із клієнтами Укрпошти – гравцями ринку eCommerce. "Знайомлюся поки що дистанційно із сьогоднішньою командою і дивимось на операції в Києві та окремих регіонах", - перерахував він свої першочергові завдання.

Окрім Перцовского на керівну посаду до державного поштового оператора перейде також Олександр Наход, який очолював систему електронних закупівель ProZorro. Смілянський розповів сьогодні, що Наход в Укрпошті займе посаду директора з закупівель.

Про те, що Находа чекає великий обсяг роботи, свідчать дані, які сьогодні навів Смілянський. За його словами, за два місяці після того, як він очолив Укрпошту, підприємству в річному обчислення вдасться заощадити щонайменше 50 млн грн. В таку цифру він оцінив економічний ефект після перегляду тендерів.

За словами Смілянського, Укрпошта, згідно законодавства, проводить всі свої закупки через ProZorro. Однак багато постачальників, отримавши раніше невдалий досвід співпраці з державним поштовим оператором, відмовляються від участі у таких конкурсах. Щоби зламати цей тренд, Укрпошта пообіцяла широко анонсувати свої тендери на етапі їх оголошення. "Сподіваємося, що скоро з бажаючих взяти участь у тендерах Укрпошти будуть стояти черги", - висловив надію Смілянський.

Раніше в Укрпошту вже перейшло декілька топ-менеджерів. Фінансовим директором став Олександр Чернявський, який перед тим займався фінансами в Укртелекомі та Інтерпайпі. Олена Дрощенко зайняла крісло заступника гендиректора з персоналу. Подібну посаду вона займала в Новій пошті. Заступником генерального директора з ІТ Укрпошти став Сергій Галаган, який раніше відповідав за цей напрямок в Метінвесті.

Показати ще новини
Радіо НВ
X