Укрпошта оновила керівництво за рахунок DHL і ProZorro

5 вересня 2016, 19:20
1679
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Гендиректор Укрпошти Ігор Смілянський задоволений командою свої підлеглих, яку він назвав dream team

Новий гендиректор підприємства назвав залучення до топ-менеджемнту підприємства висококваліфікованих кадрів своїм головним досягненням

Генеральний директор Укрпошти Ігор Смілянський оголосив сьогодні на брифінгу в Міністерстві інфраструктури зміни в керівному складі підприємства. За його словами, з наступного місяця його першим заступником стане Олександр Перцовський. Наразі він відповідає за розвиток бізнесу в азіатсько-тихоокеанському підрозділі крупного міжнародного гравця на ринку поштової логістики – Deutsche Post DHL.

Новий перший заступник гендиректора повідомив НВ Бізнес, що дистанційно він уже включився в роботу в Укрпошті. Зокрема, почав формувати "сильну операційну команду", яка відповідатиме за логістичну мережу та транспорт. Перцовський бере участь у переговорах із клієнтами Укрпошти – гравцями ринку eCommerce. "Знайомлюся поки що дистанційно із сьогоднішньою командою і дивимось на операції в Києві та окремих регіонах", - перерахував він свої першочергові завдання.

Окрім Перцовского на керівну посаду до державного поштового оператора перейде також Олександр Наход, який очолював систему електронних закупівель ProZorro. Смілянський розповів сьогодні, що Наход в Укрпошті займе посаду директора з закупівель.

Про те, що Находа чекає великий обсяг роботи, свідчать дані, які сьогодні навів Смілянський. За його словами, за два місяці після того, як він очолив Укрпошту, підприємству в річному обчислення вдасться заощадити щонайменше 50 млн грн. В таку цифру він оцінив економічний ефект після перегляду тендерів.

За словами Смілянського, Укрпошта, згідно законодавства, проводить всі свої закупки через ProZorro. Однак багато постачальників, отримавши раніше невдалий досвід співпраці з державним поштовим оператором, відмовляються від участі у таких конкурсах. Щоби зламати цей тренд, Укрпошта пообіцяла широко анонсувати свої тендери на етапі їх оголошення. "Сподіваємося, що скоро з бажаючих взяти участь у тендерах Укрпошти будуть стояти черги", - висловив надію Смілянський.

Раніше в Укрпошту вже перейшло декілька топ-менеджерів. Фінансовим директором став Олександр Чернявський, який перед тим займався фінансами в Укртелекомі та Інтерпайпі. Олена Дрощенко зайняла крісло заступника гендиректора з персоналу. Подібну посаду вона займала в Новій пошті. Заступником генерального директора з ІТ Укрпошти став Сергій Галаган, який раніше відповідав за цей напрямок в Метінвесті.

Зверніть увагу

29 грудня 2018, 22:38
Лонгріди
thumb img
Спецпроект
20 грудня 2018, 15:13
Лонгріди
thumb img
Спецпроект

Вибір редакції

Події

Вчора, 19:16

article_img
У 2018 році в українських корупціонерів вилучили у 35 разів менше коштів, ніж планували
IT-індустрія

Вчора, 20:10

article_img
Розвідка доповіла. Чому шпигунські скандали можуть знищити Huawei
Події

Вчора, 10:41

article_img
НВ з'ясувало, що син Коломойського грає за баскетбольну команду Клівленда

Головне

Погляди

Вчора, 20:55

article_img
18 січня: Повернення Насті Рибки
Теніс

Сьогодні, 05:43

article_img
Світоліна пробилася до четвертого раунду Australian Open
Політика

Вчора, 17:01

article_img
Це неможливо. Голова Ощадбанку - про "оптимізацію держборгу" Тимошенко до ставки в 3% річних