Перший за 40 років. Укрпошта оголосила тендер на будівництво автоматизованого сортцентру

12 травня 2021, 18:51

Укрпошта оголосила тендер на будівництво автоматизованого сортувального центру в Київській області. Останній сортцентр компанії був побудований 42 роки тому.

Державна Укрпошта оголосила тендер на будівництво першого за 42 роки автоматизованого сортувального центру під Києвом. Про це гендиректор компанії Ігор Смілянський написав у своєму Facebook.

Відео дня

«Після цього всього 2 кроки: закладка фундаменту і початок операцій. Договір будівництва - під ключ до $50 млн, з гарантією і експлуатацією », - написав Смілянський.

Передбачається два варіанти співпраці з переможцем тендеру: інвест договір або довгострокова оренда з можливістю викупу з боку Укрпошти.

Тендери на будівництво і оренду сортувального центру проведуть через Prozorro.

Нагадаємо, що про плани побудувати нові сортувальні центри гендиректор Укрпошти Ігор Смілянський заявляв ще в червні минулого року. У лютому цього року Смілянський оголосив, що Укрпошта шукає партнера для будівництва автоматизованого сортувального центру під Києвом.

У лютому цього року Нова Пошта запустила другу чергу інноваційного терміналу в Києві . Потужності терміналу дозволять обробляти до 50 тисяч посилок в годину.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X