Укрпошта домовилася з Білоруссю про зниження тарифів для бізнесу

27 вересня 2018, 15:50

Компанія Укрпошта домовилося з оператором білоруської національної поштової мережі Белпочта про спецтарифи на пересилання відправлень.

Про це повідомили в українській поштовій компанії.

Так, з 1 жовтня для підприємців вартість доставки посилки або дрібного пакета консигнації знижена на 40% за умови укладення договору між юридичною особою і Укрпоштою.

Відео дня

"З одного боку, виробники з Білорусі тепер мають можливість виставити свої товари на ключових торговельних майданчиках України, з іншого - це можливість для українських підприємців продавати товари для понад 10 млн жителів сусідньої країни", - сказав первий заступник генерального директора Укрпошти Олександр Перцовський.


Белпошта - білоруська державна компанія, штаб-квартира знаходиться в Мінську. Член Всесвітнього поштового союзу з 1947 року.


За обсягами пересилання відправлень Укрпоштою Білорусь входить в топ-15 країн.

У компанії також нагадали, що спеціальні тарифи на доставку e-commerce також діють для відправлень в Азербайджан, Казахстан, Молдову, Грузію, Литву і Латвію.


Укрпошта є монополістом поштового зв'язку України, входить у сферу управління Міністерства інфраструктури. Крім поштового напряму компанія розвиває також фінансові послуги, торгівлю та іншу комерційну діяльність. Мережа компанії налічує 11,5 тис. відділень по всій Україні. Штат підприємства налічує 76 тис. працівників, з яких 33 тис. - листоноші, 13 тис. - оператори поштового зв'язку. У 2017 році отримала 203 млн грн збитку і збільшила чистий дохід на 19,5% до 5,5 млрд грн в порівнянні з 2016 роком.

Показати ще новини
Радіо НВ
X