Нові правила карантину. 40% автоперевізників не вийшли на міжобласні маршрути — Укрпас

21 жовтня 2021, 19:26

У компанії Укрпас відзначають, що автобусні перевізники не розуміють правил контролю і бояться, що поліція буде штрафувати водіїв.

Станом на 21 жовтня на автобусні рейси, які відправляються з Центрального автовокзалу Києва, не вийшли 40% перевізників. Про це йдеться в повідомленні в повідомленні компанії Укрпас.

Відео дня

«Причина - перевізники не розуміють правил контролю і бояться, що поліція буде штрафувати водіїв», - зазначив директор Укрпаса Максим Скляренко.

Нагадаємо, що саме з 21 жовтня в Україні почали діяти затверджені Кабінетом міністрів України посилені правила міжобласних автобусних перевезень в «жовтих» і «червоних» регіонах України.

За даними компанії, в цей день було скасовано низку рейсів до Кривого Рогу, Миколаївки, Рівне, Харків, Кам'янець-Подільський, Умань, Одесу, Білгород-Дністровський, Новгород-Сіверський та інші міста.

У той же час Скляренко додав, що на тлі скасування рейсів перевізники повертаються до «тіньових» перевезень.

Директор Укрпаса зазначив, що компанія організувала на Центральному автовокзалі Києва пункт експрес-тестів і має намір організувати пункт вакцинації.

Нагадаємо, що в березні 2020 року Фонд державного майна продав за 230 млн грн 99,9% акцій компанії Київпассервіс , у власності якої знаходилися Центральний автовокзал Києва, 5 автостанцій в столиці і 18 в Київській області.

Переможцем аукціону стала компанія Бастіон-груп. Умовою приватизації стало збереження діяльності автовокзалів в Києві мінімум на 5 років, а в області - 15 років.

Для управління пакетом нерухомості створили компанію Укрпас, вона займається автостанційної бізнесом і продажем квитків. Орендою приміщень і обслуговуванням майнових комплексів займається Київпассервіс.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X