Укроборонпром запустив серійне виготовлення систем управління військами

29 січня 2018, 19:28

Київське державне підприємство Науково-технічний комплекс Імпульс, що входить до складу держконцерну Укроборонпром, почав серійне виготовлення систем управління військами.

Про це повідомили у прес-службі Укроборонпрому.

Насамперед мова йде про штабну машину забезпечення зв‘язку та координації підрозділів типу СА-10У, яка на підприємстві вже виробляється серійно.

Відео дня

Також наголошується, що завдяки можливостям цієї техніки забезпечується захищена комунікація підрозділів на оперативно-тактичному рівні.

Крім того, СА-10У повністю захищена від засобів радіоелектронної боротьби противника, використовує різні канали зв'язку, включаючи супутниковий.

Виріб СА-10У складається з комплектуючих, 75% з яких були розроблені і виготовлені саме НТК Імпульс, а решта - компоненти з країн Євросоюзу та інших держав.

Також слід зазначити, що підприємство за підсумками 2017 рік реалізувало продукції на 15,8 млн грн и виплатило 5,2 млн грн податків до бюджетів всіх рівнів.


Імпульс є розробником та серійним виробником комплексів спеціальної апаратури для передачі інформації різними каналами зв’язку, а також технічних засобів для захисту секретної інформації.

Показати ще новини
Радіо НВ
X