Укроборонпром вирішив позбутися частини заводів

1 жовтня 2018, 14:12

Державний концерн Укроборонпром сформував список оборонних підприємств, які планує передати в управління Фонду державного майна України (ФДМ) для подальшої приватизації.

Про це повідомила прес-служба держконцерну.

Зазначається, що вже зараз сформований перелік з підприємств, які будуть передаватися до Фонду державного майна України.

Відео дня

У список потрапили непрофільні підприємства, які займаються випуском продукції цивільного призначення або ще в 90-х припинили будь-яке виробництво.

У держконцерні зазначили, що на першому етапі планується передати Фонду держмайна близько десяти підприємств, на яких сумарно в штаті є близько 300 працівників.

Нагадаємо, що в червні Наглядова рада концерну Укроборонпром підтримала пропозицію керівництва передати 30 підприємств ФДМ.


До складу створеного в 2010 році указом президента Укроборонпрому входить понад 130 підприємств українського ОПК, включаючи держкомпанію Укспецекспорт і її дочірні підприємства. Відповідно до ухваленого парламентом в червні 2011 року закону, Укроборонпром спільно з урядом забезпечує управління об'єктами держвласності в ОПК.

Показати ще новини
Радіо NV
X