Укроборонпром відмовився проходити перевірку. Концерн все заперечує

26 жовтня 2017, 09:20
Держконцерн Укроборонпром не допустив співробітників Державної Аудиторської служби для проведення аудиту на підприємствах концерну

Про це в ході брифінгу повідомила голова Аудиторської служби Лідія Гаврилова, передають Українські новини.

"Було встановлено ряд негативних моментів у фінансовій дисципліні концерну. З огляду на ці факти, ми інформували уряд про це. Саме для цього, щоб бачити реальну картину, ми запланували проведення аудиту для того, щоб з'ясувати ефективність управління концерну своїми підприємствами. На сьогодні ми маємо факт недопуску державних аудиторів для проведення аудиту ", - сказала вона.

Відео дня

За словами Гаврилової, про це поінформований Кабмін. Більш детальної інформації вона не надала.

При цьому сам Укроборонпром спростовує інформацію про те, що концерн не допустив співробітників Державної аудиторської служби для проведення аудиту.

"Ми не знаємо, як відбувається робота Аудиторської служби станом на сьогоднішній день. Але раніше неодноразово повідомлялося про спроби її працівників сформувати базис для проведення неоднозначних політично ангажованих рішень... 17 жовтня представники Аудиторської служби вільно зайшли в головний офіс Укроборонпрому, але не дочекалися керівництва концерну", - йдеться в повідомленні концерну.


Укроборонпром створений у грудні 2010 року, до його складу входить 134 підприємства військово-промислового комплексу.

Входить до переліку підприємств, що мають стратегічне значення для економіки і безпеки України.

До складу концерну входять підприємства ОПК, які здійснюють господарську діяльність у сфері розроблення, виготовлення, реалізації, ремонту, модернізації та утилізації озброєння, військової і спеціальної техніки та боєприпасів, а також беруть участь у військово-технічному співробітництві з іноземними державами.


Нагадаємо, ЗМІ повідомляли, що Укроборонпром перераховує бюджетні кошти на фіктивні фірми.

Пізніше Укроборонпром заявив, що не несе відповідальності за господарську діяльність контрагентів і комерційних структур з якими вони співпрацюють.

Показати ще новини
Радіо NV
X