Укроборонпром відкриє представництва у Туреччині та Польщі, а пізніше – у Брюсселі та Вашингтоні

2 лютого 2017, 12:02
Держконцерн Укроборонпром готує відкриття своїх представництв в Туреччині та Польщі

Про це заступник голови держконцерну Денис Гурак повідомив у ході 6-ї міжнародної конференції Управління в секторі безпеки: виробництво, продаж і закупівля озброєнь, передає Інтерфакс-Україна.

Відео дня

Він не деталізував ці плани, зазначивши серйозне наповнення і потенціал програм двостороннього військово-технічного співробітництва (ВТС) з Анкарою і Варшавою.

Крім того, в планах держконцерну також відкриття представництв Укроборонпрому в Брюсселі і Вашингтоні, повідомив Гурак, уточнивши, що "це плани на середньострокову перспективу".

В даний час учасниками Укроборонпрому, створеного указом президента в грудні 2010 року, виступають 112 підприємств українського оборонно-промислового комплексу (ОПК), включаючи держкомпанію Укрспецекспорт та її дочірні підприємства. Ще 21 підприємство держконцерну знаходиться на тимчасово окупованій території Криму і на непідконтрольних Україні територіях Донецької і Луганської областей.

Нагадаємо, що Київ і Анкара активізували двостороннє ВТС нової геополітичної ситуації в 2014 році. Серед перспективних напрямків співпраці розглядається бронетанкобудування, авіадвигунобудування, радіолокація, навігація, зв'язок, ракетне озброєння.

Показати ще новини
Радіо NV
X