Укроборонпром проведе велику кадрову чистку

29 березня 2018, 13:46

Наглядова рада держконцерну Укроборонпром прийняла рішення про оптимізацію внутрішньої структури та кадрового складу концерну.

Про це повідомила прес-служба Укроборонпрому.

Відповідний наказ про початок реорганізації підписано генеральним директором концерну 28 березня 2018 року.

Так, чисельність персоналу планується скоротити на 40% - до 180 осіб. У компанії відзначають, що нова структура побудована за кластерним принципом управління виробництвом.

Відео дня

"У процесі оптимізації буде збережено необхідну функціональність, що дозволить забезпечити усі покладені на Концерн завдання. Кошти, заощаджені в процесі оптимізації адміністративної ланки Концерну, планується спрямувати на впровадження дослідно-конструкторських робіт", - йдеться в повідомленні.

Також Укроборонпром зазначає, що метою оптимізації є підвищення якості управління виробничими і маркетинговими процесами, створення умов для розвитку галузевих кластерів, а також активізація інноваційного розвитку підприємств концерну.


До складу створеного в 2010 році указом президента Укроборонпрому на сьогодні входить понад 130 підприємств українського ОПК, включаючи держкомпанію Укспецекспорт і її дочірні підприємства. Відповідно до ухваленого парламентом в червні 2011 року закону, Укроборонпром спільно з урядом забезпечує управління об'єктами держвласності в ОПК.

Порівняльні дані та повний фінрезультат за 2016 рік держконцерн не оприлюднював.

Зараз управлінський апарат Укроборонпрому, за даними самого держконцерну, налічує 286 осіб.

Показати ще новини
Радіо NV
X