Був один концерн, стане два холдинги. Укроборонпром зникне в 2021 році - новий гендиректор Гусєв

3 грудня 2020, 15:20
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Рада нацбезпеки і оборони на окремому засіданні розгляне питання трансформації Укроборонпрому і оборонно-промислового комплексу в цілому.

Новопризначений гендиректор Укроборонпрому Юрій Гусєв підтримав озвучену раніше концепцію трансформації держконцерну в холдинги під двома зонтичними холдингами — Оборонні системи України та Аерокосмічні системи. Про це він заявив 3 грудня, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Відео дня

За словами Гусєва, президент Володимир Зеленський підтримав його пропозицію провести окреме засідання РНБО, присвячене трансформації Укроборонпрому і ОПК в цілому.

«Планується, що у 2021 році Укроборонпром припинить своє існування. Моя пропозиція, щоб дорожню карту трансформації Укроборонпрому розглянула РНБО, за результатами чого чітко затвердити етапи, очікувані результати та відповідальних за той чи інший етап», — сказав Гусєв.

Коментуючи конфлікт між Укроборонпромом і Мінстратегпромом на чолі з віце-прем'єром Олегом Уруським, якого нинішнє керівництво держконцерну звинуватило у втручанні в діяльність і кадрові призначення, Гусєв заявив, що президент країни доручив йому «працювати в команді», в тому числі з урядом і Мінстратегпромом.

Гендиректор держконцерну також повідомив, що вже встиг провести зустріч з главою Мінстратегпрома, проте з керівництвом самого Укроборонпрому ще не зустрічався.

За словами Гусєва, він поки не готовий коментувати кадрові рішення в дежконцерні, але проаналізує діяльність кожного керівника і до кінця грудня підведе підсумки.

Глава Укроборонпрому також повідомив, що після трансформації держконцерну готовий продовжувати працювати в команді президента Зеленського на тому посту, який той вважатиме за потрібне.

Як повідомлялося, президент Володимир Зеленський 3 грудня призначив колишнього голову Херсонської ОДА Юрія Гусєва гендиректором ГК Укроборонпром.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X