Укроборонпром представив на виставці ADEX-2016 новий бойовий модуль Тайпан

28 вересня 2016, 15:57
Україна представила на міжнародній виставці озброєнь ADEX-2016, яка проходить в Азербайджані, новий бойовий модуль Тайпан, виробництва ДП Спецтехноекспорт, що входить до складу Укроборонпрому

Розробка української оборонки була встановлена на бронеавтомобіль компанії AZCAN, який є спільним проектом Азербайджану і Канади.

"Унікальність бойового модуля Тайпан полягає у встановленій системі безлюфтових планетарних редукторів і вентильних двигунів, що забезпечують точне наведення на ціль на наднизьких і високих швидкостях обертання модуля", - розповіли в держконцерні.

Відео дня

Крім того, він здійснює автоматичне наведення гармати на обрані цілі, утримує озброєння в заданому положенні незалежно від зміни положення корпусу бойового автомобіля під час руху та здійснює автоматичне супроводження цілі.

На Тайпан також встановлена система автоматичної видачі команд наведення з урахуванням метеоумов, типу снарядів, виду озброєння, кутової швидкості і дальності цілі.

Зараз бойовий модуль обладнаний скорострільним двоствольним кулеметом калібру 23 мм, ефективна дальність стрільби якого досягає 1,8 км. Інші модифікації бойового модуля можуть бути обладнані кулеметом калібру 7,62 мм або 12,7 мм, а також 30 мм гранатометом з окремим вертикальним приводом.

При цьому дистанційне керування Тайпаном здійснюється на відстані до 500 м, а час автономної роботи складає 3 години.

НВ

Показати ще новини
Радіо NV
X